Noteikumi

Automašīnas rezervēšana:

Automašīnu iespējams rezervēt www.latrent.lv mājas lapā vai zvanot pa tālruni +371 24554455. Gadījumos, ja automašīnas noma paredzēta tuvāko 48 stundu laikā, lūdzam veikt rezervāciju pa tālruni.
LatRent klientam garantē konkrēto izvēlēto automašīnu. Gadījumos, ja automašīna nav pieejama klientam tiek piedāvāta iespēja izvēlēties attiecīgās klases automašīnu (bet ne konkrētu modeli).

Nomas maksa:

Dienas nomas maksa tiek aprēķināta par 24 stundām. Nomas maksā iekļauta tehniskā apkope un obligātā civiltiesiskā apdrošināšana (OCTA), kā arī KASKO apdrošināšana ar klienta pašrisku. Degviela nomas cenā nav iekļauta.

Nomas periods:

Minimālais nomas periods ir 24 stundas. Pārsniedzot nomas perioda limitu par 30 minūtēm tiek noteikta papildus maksa ¼ apmērā no automašīnas vienas dienas nomas cenas. Ja nomas perioda limits tiek pārsniegts par 3 stundām tiek noteikta papildus maksa par pilnu nomas dienu.

Personu apliecinoši dokumenti:

Nomniekam jāuzrāda pase vai ID karte un autovadītāja apliecība, kas ir derīga vismaz vēl 6 mēnešus no uzrādīšanas brīža.

Vecuma/stāža ierobežojums nomniekam:

Nomnieka/vadītāja minimālais vecums 21 gads un autovadītāja stāžs vismaz 2 gadus. Vadītājiem, kas jaunāki par 21 gadu vai, kuriem autovadītāja stāžs ir mazāks par 2 gadiem tiek aprēķināts papildus riska maksājums 7 EUR / dienā.

Papildus vadītājs:

Iznomāto automašīnu drīkst vadīt arī citi braucēji, iepriekš to norādot nomas līgumā. 15 EUR par katru nomas līgumā norādīto autovadītāju.

Maksājumi:

Maksājumus par auto nomu var veikt ar VISA vai MasterCard kredītkartēm vai ar bankas pārskaitījumu pirms automašīnas saņemšanas.

Noteiktais pašriska depozīts tiek priekšautorizēts uz nomnieka kredītkartes ne vēlāk kā nomas sākumā. Pašriska depozīts ir 100 -300 EUR (atkarīgs no automašīnas), kas tiek automātiski tiek atgriezts 14 dienu laikā no automašīnas saņemšanas brīža

Auto piegāde/nodošana:

Automašīnas piegāde un nodošana Rīgā un Lidostas “Rīga” teritorijā Latrent darba laikā tiek nodrošināta bez papildus maksas. Ārpus darba laika – 15 EUR. Citviet – iepriekš saskaņojot ar Latrent.

Automašīnas nomas rezervācijas atcelšana:

Ja klients vēlas atcelt vai izmainīt nomas rezervāciju, pat to jāpaziņo vismaz 72 stundas pirms paredzamās rezervācijas.

Automašīnas lietošana:

Tiek noteikts diennakts nobraukuma ierobežojums 300 km. Par katriem pārsniegtajiem 100 km tiek noteikta papildus maksa 10 EUR apmērā.

Teritoriālie ierobežojumi:

Baltijas valstis ( Latvija, Lietuva, Igaunija). Citviet – iepriekš saskaņojot ar LatRent.

Degviela:

Automašīnas tiek nodotas klientam ar pilnu degvielas tvertni. Maksa par iztrūkstošās degvielas uzpildīšanu pēc nomas ir noteikta 2 EUR par katru trūkstošo litru.

Sodi:

  • Maksa par automašīnas dokumentu vai atslēgu pazaudēšanu ir 300 EUR.
  • Visi sodi par administratīvo un ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, kas veikti automašīnas lietošanas laikā, jāsedz nomniekam. Papildus administrācijas maksa 40 EUR tiks aprēķināta par katru sodu, administratīvo un satiksmes noteikumu pārkāpumu.
  • Sods par smēķēšanu iznomātajā automašīnā 60 EUR.
  • Par netīras automašīnas atgriešanu nomniekam jāmaksā 15 EUR.
  • Ja automašīna tiek atgriezta ar netīru salonu un tai ir nepieciešama ķīmiskā tīrīšana nomniekam papildus jāmaksā 50 EUR.